Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

Extrudované sojové boby

Vhodný zdroj bílkovin pro mladé a rostoucí koně a koně ve sportovní zátěži k nabrání svalové hmoty.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
335 Kč 600 Kč od 335 Kč 299 Kč bez DPH 536 Kč bez DPH od 299 Kč bez DPH
Objednáno Skladem (2 ks) Zvolte variantu

Sója je velmi kvalitním zdrojem proteinu, mědi, hořčíku, manganu, lecitinu, vitamínu K, vitamínů skupiny B (riboflavin, kys. listová).

Surová, termicky neupravená soja ovšem obsahuje antinutriční látky, které mohou mít nežádoucí účinky na metabolismus zvířete. Proto je nutné její tepelná úprava, při které dochází k inaktivaci těchto nežádoucích látek. Jedním ze způsobů je právě extruze za vysokého tlaku a teploty, která navíc zvyšuje stravitelnost, zvyšuje energetickou hodnotu a ničí nežádoucí mikroorganismy a plísně.

Sojový extrudát obsahuje min. 34 % bílkovin a min. 18,5 % vysoce kvalitního sojového oleje, který je stravitelný, bohatý na lecitin a nenasycené mastné kyseliny. Obsah kyseliny linolové je až 50 %.

 

Doporučené dávkování: Pro koně o hmotnosti 500 kg dávkujte max 300 g denně. Dávku je nutné přizpůsobit plemeni, věku a kondici.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu

 

 

 

Kategorie: Extrudáty
Zpět do obchodu