HORSAL STUTENpower plus

Mikrogranulované speciální doplňkové krmivo pro podporu plodnosti klisen, zásobení vyvíjejícího se plodu se speciálním složením účinných látek a vitaminů.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 716 Kč 150 Kč 360 Kč od 150 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu

AMINOKYSELINY

HORSAL®-STUTENpower Plus obsahuje základní aminokyseliny lyzin a methionin, které optimálně doplňují potřebu klisen. Betain dokáže v metabolismu klisen velmi dobře nahradit cholinchlorid a část methioninu.

VITAMINY:

Vitamin A byl přidán z důvodů řešení reprodukčních problémů, především podporuje tvorbu vajíčka. Úkolem vitaminu E C je chránit tkáně před náchylností k infekcím, podporovat hojením ran a minimalizovat stres. Zařazení vitaminu D podporuje účinnost vápníku a fosforu. Vysoký obsah vitaminů skupiny Bkyselina listové jsou další složkou nezbytnou pro zlepšení metabolismu sacharidů, tuků, bílkovin a krvetvorbu.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Růst zdravé kopytní rohoviny a silnější a pevnější kopytní stěny je podpořen přítomnostíbiotinu. L-karnitin má roli jako důležitý regulátor nejen v oxidaci mastných kyselin, ale také v celkovém aerobním metabolizmu. V průběhu zátěže, což je u vysokobře-zích klisen samotná březost a v případě kojících klisen intenzivní laktace, zvyšuje efektivnost odbourávání tuku na energii a eli­minuje negativní vliv kyseliny mléčné při zátěži (redukuje její akumulaci). Posiluje srdce, stabilizuje imunitní systém a pomáhá chránit tkáně před poškozením.

Horsal®-Stutenpower obsahuje PROVITA-komplex- vitalizační faktor pro koně, který optimalizuje u klisen pohotovost minerálních a účinných látek ke zvýšení plodnosti a posiluje nervy. Podporuje trávení, látkovou výměnu, odolnost klisen a zlepšuje kvalitu mléka.

Po zařazení HORSAL STUTENpower Plus do krmné dávky získá nejen organismus klisny a v ní vyvíjející se plod, ale také sající hříbě kompletní výživu, která posiluje imunitní systém.HORSAL STUTENpower Plus je zvířaty dobře přijímán.

Během zkrmování HORSAL STUTENpower Plus je možné kombi­novat s Horsal®-Exklusiv pro doplnění potřebných makro i mikroprvků.

 

Dávkování

Jalové klisny: 200 g
(Začátek: 4-6 týdnů před zapuštěním; konec: zjištění březosti, popř. počátek pastvy)

Kojící klisny: 200 g
(Začátek: 4 týdny před ohřebením; konec: 10 týdnů po ohřebení)

 

Základní složení HORSAL-StutenPower Plus

Hrubá vláknina % 8,0
Hrubý protein % 12,0
Hrubý popel % 5,5
Fosfor % 0,6
Lyzin % 0,2
Methionin % 0,3
Hrubé oleje a tuky % 2,0
Vápník % 0,0
Sodík % 0,0
Měď jako síran měďnatý pentahydrát (3b405) mg/kg 200,0
Měď jako měďnatý chelát glycinu, hydrát (v pevné formě) (3b413) mg/kg 200,0
Vitamin A (3a672a) m.j./kg 400 000,0
Vitamin D3 (3a671) m.j./kg 10 000,0
Vitamin E (all-rac-alfa-tokoferol acetát, 3a700) mg/kg 2 730,0
Betakaroten (3a160(a)) mg/kg 4 000,0
L-karnitin mg/kg 5 000,0

Obsahuje také vitaminy skupiny B (B1, B2, B6), vitamin C, niacin

Dále obsahuje: pšeničné otruby, kukuřice, moučka z mrkve, kvasnice, glukóza, melasa řepná

Kategorie: Schaumann

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení