Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

Pavo 18Plus

Optimální péče pro vašeho seniora!

924 Kč 825 Kč bez DPH
Na objednání

Kolem 18tého roku se organismus koní mění. Látková výměna se zhorší a trávení pracuje méně efektivně. Zprvu to většinou není ani poznat, protože spousta koní podává vrcholové výkony i v pokročilém věku. Ale potřeby koní se s věkem také mění. Organismus například potřebuje více proteinů k udržení kondice svalů a může hůře zpracovávat cukr. V momentě, kdy jsou změny již napohled patrné, je již proces stárnutí organismu dávno nastartován. Začněte tedy krmit správné krmivo včas!

Nemůžete nijak ovlivnit, aby Váš kůň nezestárl, ale jak zestárne, to rozhodnout můžete.

Pavo 18plus pokrývá nároky stárnoucích koní bez toho aniž by jejich organismus zbytečně zatěžoval. Toto bezprašné müsli pomáhá Vašemu seniorovi zůstat vitální a fit. Pavo 18plus je plnohodnotným krmením pro každý den.

Doporučené dávkování: Pro koně o hmotnosti 600 kg dávkujte 2 - 4,8 kg denně. Dávku je nutné přizpůsobit plemeni, věku a kondici.

Složení: vojtěška, pšeničná mouka krmná, pšenice špalda, sojový extrahovaný šrot toastovaný, třtinová melasa, slunečnicový extrahovaný šrot, pšenice, jablečné výlisky sušené, lněné semeno, pšenice, pufovaný ječmen, pufovaná kukuřice, hrachové vločky, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, pšeničné otruby, mrkvové vločky, čekankové řízky, lněný olej, pivovarské kvasnice, CellProtect

Skladování: Skladujte v suchu a chladu

Kategorie: Pavo
Hmotnost: 15 kg
Zpět do obchodu