Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

Pavo Condition extra

Zdravé pelety s vysokým obsahem vlákniny a bez ovsa.

802 Kč 716 Kč bez DPH
Na objednání

Pavo Condition je vhodné pro koně a poníky v lehké a střední zátěži, nebo pokud začínáte s tréninkem mladého koně. Pavo Condition obsahuje denní dávku minerálů a vitamínů. Účelem Pavo Condition je zajistit vašemu koni všechny živiny, které potřebuje pro lehkou a střední zátěž. Složení je pečlivě upraveno podle nejnovějších vědeckých poznatků.  

Pavo Condition splňuje všechny denní požadavky na obsah vitamínů a minerálních látek. Má vysoký obsah snadno stravitelné vlákniny a snížený obsah cukru a škrobu, což vede k vynikajícímu krmivu vhodnému pro koně a poníky v hobby nebo střední zátěži. Pavo Condition je bez ovsa

Doporučené dávkování: Pro koně o hmotnosti 600 kg dávkujte 2 - 2,5 kg denně. Dávku je nutné přizpůsobit plemeni, věku a kondici.

Složení: 22 % vojtěška, ječmen, 15 % sojové slupky, 13 % tráva, třtinová melasa, slunečnicový extrahovaný šrot, cukrovarské řízky vyloužené,2,5 % lněné semeno, sojový olej, dihydrogenforsofečnan vápenatý, oxid hořečnatý, chlorid sodný.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu

Kategorie: Pavo
Hmotnost: 20 kg
Zpět do obchodu