Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

Pavo Slobber Mash

Doprodej
pavo mash

 

Horký požitek pro vašeho koně!

916 Kč 818 Kč bez DPH
Vyprodáno

Chcete vašemu koni poskytnou opravdový požitek? Dejte mu Pavo Slobber Mash 2 – 3x týdně: extrémně chutná změna jeho krmné dávky. Odměrku Pavo Slobber Mash přelijte horkou vodou, nechejte vychladnout na tělesnou teplotu a přidejte ke krmné dávce. Díky vysoké kvalitě čistého lněného semene a dobře vybalancovaného množství vitaminů bude mít váš kůň nádhernou lesklou srst. Pavo Slobber Mash je lehce stravitelné a extrémně vhodné pro koně, kteří mají problémy se zuby. Zajišťuje rychlé zotavení po namáhavé zátěži a zlepšuje fyzickou kondici po nemoci. Pavo Slobber Mash podporuje dobré trávení, čímž snižuje možnost kolik.

Složení: mačkaný oves, pšeničné otruby, lněné expelery, pufovaný ječmen, třtinová melasa, pšenice, pufovaná kukuřice, sojový olej, uhličitan vápenatý, chlorit sodný, oxid hořečnatý.

Doporučené dávkování: Pro koně o hmotnosti 600 kg dávkujte 1,2 kg 2x - 3x týdně. Dávku je nutné přizpůsobit plemeni, věku a kondici.

Příprava: zalijte jeden díl Pavo Slobber Mash jedním dílen horké vody, dobře promíchejte a před podáváním nechejte vychladnout.

 

Kategorie: Pavo
Hmotnost: 15 kg
Zpět do obchodu