Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

HORSAL CAROMAG

Mikrogranulované speciální doplňkové krmivo pro podporu plodnosti klisen, zásobení vyvíjejícího se plodu se speciálním složením účinných látek a vitaminů.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 310 Kč 710 Kč 320 Kč od 320 Kč 2 955 Kč bez DPH 634 Kč bez DPH 286 Kč bez DPH od 286 Kč bez DPH
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu

AMINOKYSELINY

HORSAL®-STUTENpower Plus obsahuje základní aminokyseliny lyzin a methionin, které optimálně doplňují potřebu klisen. Betain dokáže v metabolismu klisen velmi dobře nahradit cholinchlorid a část methioninu.

VITAMINY:

Vitamin A byl přidán z důvodů řešení reprodukčních problémů, především podporuje tvorbu vajíčka. Úkolem vitaminu E C je chránit tkáně před náchylností k infekcím, podporovat hojením ran a minimalizovat stres. Zařazení vitaminu D podporuje účinnost vápníku a fosforu. Vysoký obsah vitaminů skupiny Bkyselina listové jsou další složkou nezbytnou pro zlepšení metabolismu sacharidů, tuků, bílkovin a krvetvorbu.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Růst zdravé kopytní rohoviny a silnější a pevnější kopytní stěny je podpořen přítomnostíbiotinu. L-karnitin má roli jako důležitý regulátor nejen v oxidaci mastných kyselin, ale také v celkovém aerobním metabolizmu. V průběhu zátěže, což je u vysokobře-zích klisen samotná březost a v případě kojících klisen intenzivní laktace, zvyšuje efektivnost odbourávání tuku na energii a eli­minuje negativní vliv kyseliny mléčné při zátěži (redukuje její akumulaci). Posiluje srdce, stabilizuje imunitní systém a pomáhá chránit tkáně před poškozením.

Horsal®-Stutenpower obsahuje PROVITA-komplex- vitalizační faktor pro koně, který optimalizuje u klisen pohotovost minerálních a účinných látek ke zvýšení plodnosti a posiluje nervy. Podporuje trávení, látkovou výměnu, odolnost klisen a zlepšuje kvalitu mléka.

Po zařazení HORSAL STUTENpower Plus do krmné dávky získá nejen organismus klisny a v ní vyvíjející se plod, ale také sající hříbě kompletní výživu, která posiluje imunitní systém.HORSAL STUTENpower Plus je zvířaty dobře přijímán.

Během zkrmování HORSAL STUTENpower Plus je možné kombi­novat s Horsal®-Exklusiv pro doplnění potřebných makro i mikroprvků.

 

Dávkování

Jalové klisny: 200 g
(Začátek: 4-6 týdnů před zapuštěním; konec: zjištění březosti, popř. počátek pastvy)

Kojící klisny: 200 g
(Začátek: 4 týdny před ohřebením; konec: 10 týdnů po ohřebení)

 

Základní složení HORSAL-StutenPower Plus

Hrubá vláknina % 8,0
Hrubý protein % 12,0
Hrubý popel % 5,5
Fosfor % 0,6
Lyzin % 0,2
Methionin % 0,3
Hrubé oleje a tuky % 2,0
Vápník % 0,0
Sodík % 0,0
Měď jako síran měďnatý pentahydrát (3b405) mg/kg 200,0
Měď jako měďnatý chelát glycinu, hydrát (v pevné formě) (3b413) mg/kg 200,0
Vitamin A (3a672a) m.j./kg 400 000,0
Vitamin D3 (3a671) m.j./kg 10 000,0
Vitamin E (all-rac-alfa-tokoferol acetát, 3a700) mg/kg 2 730,0
Betakaroten (3a160(a)) mg/kg 4 000,0
L-karnitin mg/kg 5 000,0

Obsahuje také vitaminy skupiny B (B1, B2, B6), vitamin C, niacin

Dále obsahuje: pšeničné otruby, kukuřice, moučka z mrkve, kvasnice, glukóza, melasa řepná

Kategorie: Schaumann
Zpět do obchodu