Vážení zákazníci, ode dne 14.5.2024 se mění naše fakturační údaje na novou společnost Equikrmiva s.r.o. a s tím se mění i bankovní účet pro platby. Pokud budete platit QR kódem, aktuální podklady k platbě se Vám načtou automaticky.

La Sard Senior

Krmivo s nízkým obsahem škrobů určené pro výživu zejména starých koní. Obsahuje rýžové otruby, pivovarské kvasnice, probiotika, fermentovaný ostropestřec mariánský.

549 Kč 490 Kč bez DPH
Na objednání

Granulovaná krmná směs La Sard SENIOR byla sestavena a vyrobena se zaměřením na specifika fyziologie koní vyššího věku. Jak svým složením, obsahem živin a účinných látek, tak i formou a chutností zabezpečuje v optimální míře nutriční potřeby koní seniorů. Velké množství stravitelné vlákniny, kvalitní bílkoviny, maximum energie z nenasycených mastných kyselin (zdravých tuků), nadstandard hydrofilních vitamínů, chelátované minerály a zároveň nízký podíl cukrů a škrobů.

Pečlivým výběrem nejvhodnějších surovin a jejich šetrným zpracováním se zachovává v maximální míře jejich pozitivní účinek nejen na kondici, ale i na zdravotní stav a vitalitu těchto koní.La Sard SENIOR je také vhodný pro rychlé a efektivní zlepšování výživného stavu hubnoucích a hubených koní, pokud tomu nebrání jiné podmínky chovu, výživy nebo zdravotního stavu.

Len doplňuje ochranu střevní sliznice a dodává tolik potřebné omega 3 nenasycené mastné kyseliny s protizánětlivým účinkem, právě tak jako za studena lisovaný řepkový olej.

Pivovarské kvasnice jsou přírodní vitaminovou bombou skupiny B i koncentrátem snadno stravitelných bílkovin s ideálním poměrem aminokyselin.

Pšeničné klíčky, sladový květ jsou suroviny doslova nabité minerály, vitamíny a enzymy, přičemž například vitamin E je významný antioxidant chránící svalovou tkáň. Podobnou funkci má i gamma oryzanol z rýžových otrub. Vzhledem k častým problémům starých koní při příjmu objemného krmiva je pro funkci celého zažívacího traktu naprosto nezbytná stravitelná vláknina a pektiny z řepných řízků, vojtěškového či jetelotravního úsušku a jablečných výlisků

 

Kategorie: La Sard
Zpět do obchodu