HORSAL EXKLUSIV

 

Univerzální mikrogranulované doplňkové krmivo pro snadné vybalancování krmné dávky všech typů a kategorií koní s vyváženým obsahem makro-/mikroprvků, vitaminů a účinných látek.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
245 Kč 1 020 Kč 115 Kč od 115 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu

MAKROPRVKY

Jeho složení optimálně vyrovnává nedostatek vápníku fosforu potřebných pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů, jsou důležité pro práci svalů, správnou funkci nervů a podporují příjem potravy. Lesklou a uhlazenou srst zajišťuje doplnění sodíkem. Pro psychicky nevyrovnané a nervózní koně byl doplněnhořčík.

MIKROPRVKY

Pro podporu různých svalových onemocnění, zpomalení stárnutí, podporu plodnosti a imunity selen. Složení je obohaceno o měď důležitou pro krvetvorbu mladých koní a jód pro plynulý růst a vývoji srsti. Doplnění zinkem má pozitivní vliv na kvalitu kůže, srsti, kopytní rohoviny, podporuje hojení ran a plodnost.

VITAMINY

Vitamin A byl přidán z důvodů řešení reprodukčních problémů. Obohacení o vitamin E chrání tkáně před působením baterií a virů, společně se selenem přispívá k omezení svalových onemocnění a je vhodný pro léčbu sportovních koní. Zařazení vitaminu Dpodporuje účinnost vápníku a fosforu. Vitamin B1 B2 jsou další složkou napomáhající redukovat nervozitu koní, jsou vhodné zvláště pro sportovní a dostihové koně, kteří potřebují vytvoření energetických rezerv v podobě glykogenu, čemuž napomáhá  vitamin B6. Udržení výkonnosti a hmotnosti napomáhá vitamin B12 kyselina listová. Doplnění pantothenanem vápenatým podporuje regeneraci vysoce výkonných koní po zátěži. Růst zdravé kopytní rohoviny a silnější a pevnější kopytní stěny je podpořen přítomností biotinu.

ÚČINNÉ LÁTKY

Horsal®-Exklusiv obsahuje PROVITA–komplex – vitalizační faktor pro koně, který optimalizuje pohotovost minerálních a účinných látek pro podporu zdravotního stavu a posiluje nervy. Podporuje trávení, látkovou výměnu a odolnost proti onemocnění.

Po zařazení Horsal®-Exklusiv do krmné dávky získá organismus kompletní výživu, která posiluje imunitní systém a výkonnost zvířete. Horsal®-Exklusiv je zvířaty dobře přijímán.

Dávkování

Odstavená hříbata 60 g
Pony 80-100 g
Záchova a lehčí práce 100 g
Střední a těžká práce 150 g
Kojící klisny 200 g

Základní složení HORSAL-Exklusiv

Sodík % 5,0
Hořčík % 6,0
Vápník % 12,0
Fosfor % 3,0
Měď mg/kg 1 000,0
Vitamin A (3a672a) m.j./kg 500 000,0
Vitamin D3 (3a671) m.j./kg 40 000,0
Vitamin E (all-rac-alfa-tokoferol acetát, 3a700) mg/kg 4 550,0
Zinek jako oxid zinečnatý (3b603) mg/kg 5 000,0
Mangan jako oxid manganatý (3b502) mg/kg 4 000,0
Kobalt jako potahovaný granulovaný bis(uhličitan) kobaltnatý (3b304) mg/kg 10,0
Jód jako jodičnan vápenatý bezvodý (3b202) mg/kg 20,0
Selen jako seleničitan sodný (3b801) mg/kg

15,0

Biotin (3a880) mcg

5 000,0

 

Dále obsahuje: uhličitan vápenatý, kukuřice, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, oxidhořečnatý, pšeničné klíčky, melasa řepná

Kategorie: Schaumann

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení