HORSAL ELEKTROLYTE

 

Mikrogranulované minerální krmivo pro doplnění elektrolytů pro intenzivně zatěžované koně.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
375 Kč 770 Kč 1 450 Kč od 375 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu

Sportovně zatěžovaný kůň zvláště v horkém a vlhkém prostředí ztrácí s potem velké množství elektrolytů, což narušuje jeho iontovou rovnováhu. Důsledkem je zhoršená chuť k žrádlu, snížená výkonnost a svalová slabost.

Horsal® – Elektrolyte obsahuje elektrolyty – sodík chlór, které napomáhají udržovat vodní a elektrolytovou disbalancí při nadměrné zátěži a pocení. Podávání samotné soli ve formě solných lizů je nedostačující a nestačí hradit ztráty iontů.

Pro dostatečnou regeneraci po zátěži a přestavbu kostí byl dodán vápník fosfor. Úkolem dodaných vitamínů E C je chránit tkáně před náchylností k infekcím, podporovat hojením ran a předcházet stresu.

O účinnosti Horsal® – Elektrolyte vás přesvědčí rychlá regenerace vašeho koně po zátěži a podání vysokého výkonu.

 

Dávkování

Horsal® – Elektrolyte má být nabídnut podle potřeby cca 100–200 g v závislosti na teplotě prostředí, temperamentu, fyzickém a psychickém zatížení zvířete. Podává se po tréninku k/nebo po dávce jádra. Horsal® – Elektrolyte vyžaduje návyk cca 4 dny.

Obsahuje:

50,0 % hrubý popel
0,1 % fosfor
0,0 % hořčík
0,4 % vápník
15,0 % sodík
5,0 % draslík

Doplňkové látky na kg minerálního krmiva:
Nutriční doplňkové látky:
1 500 mg - vitamin E (all-rac-alfa-tokoferol acetát, 3a700)

Dále obsahuje: chlorid sodný, pšenice, chlorid draselný, výlisky dřeně z ovoce, uhličitan sodný krystalický, sacharóza, melasa řepná

Kategorie: Schaumann
Zpět do obchodu